Doprava

1. GLS - DOPRAVNÉ 88KČ

STANDARDNÍ DORUČENÍ BALÍKU

V ideálním případě je Vám balík dodán osobně. 
Vy pak svým podpisem potvrdíte, že doručení balíku proběhlo úspěšně a že jste balík převzali. Balík za Vás může převzít i jiný člen Vaší domácnosti.

JESTLIŽE NIKDO NENÍ DOMA

GLS se zeptá Vašich sousedů, jestli pro Vás balík mohou převzít. Jestliže žádný ze sousedů Váš balík převzít nemůže, GLS ho vrátí zpět do regionálního depa a v dalších pracovních dnech provede druhý a poté třetí pokus o doručení.

 Oznámení o zásilce 

Jestliže balík nelze doručit na uvedenou doručovací adresu, doručující řidič Vám zanechá oznámení o zásilce. To obsahuje důležité informace, jako je jméno souseda nebo telefonní číslo GLS.

DRUHÝ A TŘETÍ POKUS O DORUČENÍ 

Jestliže se první doručení nezdařilo, podnikne GLS další pokus o doručení. Pokud odesílatel pro tento balík aktivoval službu FlexDeliveryService, můžete pro další pokus o doručení vybírat z několika variant doručení. Pokud si žádnou možnost nevyberete, GLS automaticky provede druhý pokus o doručení na původní adresu. V případě, že je též neúspěšný, následuje třetí pokus.

Vybírat můžete z následujících možností:

  • Doručení na původně uvedenou adresu – Vy si vyberete den. 
  • Doručení na jinou adresu nebo jinému příjemci dle Vaší volby. 
  • Doručení balíku do GLS ParcelShopu dle Vaší volby. Balík zůstane v ParcelShopu a Vy si ho můžete vyzvednout v následujících pěti pracovních dnech. Nový pokus o doručení se neprovádí.
  • Souhlas s uložením. Řidič GLS může doručit Váš balík na Vámi určenou adresu, i když nikdo nebude doma.
  • Odmítnutí převzetí. Balík se vrací odesílateli.
  • Vyzvednutí balíku v GLS depu. Balík zůstává v depu a Vy si ho můžete vyzvednout do pěti dnů. Nový pokus o doručení se neprovádí.

2. PPL - DOPRAVNÉ 80KČ

Společnost PPL CZ s.r.o. patří mezi nejvýznamnější přepravce zásilek na českém trhu. Od svého založení se PPL specializovala na vnitrostátní balíkovou přepravu na firemní adresy. Portfolio přepravních služeb pak jako první rozšířila o balíkovou přepravu na soukromou adresu a vnitrostátní paletovou přepravu. V současnosti zajišťuje v rámci ČR přepravu zásilek až do 3.000 kg. Spolupráce s partnerskou společností DHL umožnila také rozšíření služeb o přepravu balíků do Evropy.

 

 

3. ZÁSILKOVNA - DOPRAVNÉ 60KČ

Zásilky běžně doručujeme do druhého dne. Vyzvednete si je kdykoli budete chtít a zabere to jen pár vteřin.

Doručujeme pro vás zásilky z více jak 10 000 eshopů.

Jsme všude tam, kde nás chcete mít – cestou z práce nebo u obchodních center. Vybrat si mužete ze široké sítě výdejních míst.